Apati Profi - Darba apģērbu veikals
Valūta: 
LatvianRussianEnglishGermanSvenskaFrench
Grozā ir 0 produkts/-i
Darba apģērbi
Akcijas
Pavāru jaka Safari
Pavāru jaka Safari
Cena: 48.66Eur 28.66Eur
|
Ražotāji
Seko mums:
facebook twitter draugiem
Klients

Kā iepirkties?Pirkumu interneta veikalā var veikt jebkurš klients.
Pasūtījuma noformēšanai nepieciešama reģistrācija. Tā dos iespēju Jums autorizēties mūsu sistēmā un viegli pārskatīt visus Jūsu veiktos pasūtījumus.

Lai ātrāk atrastu vajadzīgo, izmantojiet meklēšanas funkciju, ievadot atslēgvārdu vai konkrētu Jūsu interesējošās preces modeli.

Pasūtījumus var veikt:
o    jebkurā diennakts laikā, atlasot preces internetā;

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no 09:00 līdz 17:30. Veicot pasūtījumu citā laikā, tas tiek apstrādāts nākamajā darba dienā. Pēc pasūtījuma apstrādes, ja būs nepieciešams, ar Jums sazināsies mūsu apatiprofi.lv pārstāvis, lai precizētu nepieciešamo informāciju un apstiprinātu pasūtījumu.

Preču cenas ir norādītas ar pievienotās vērtības nodokli 21%. Cenā nav iekļauta maksa par piegādi. Par piegādi Jums būs jānorēķinās atsevišķi pie preces saņemšanas pasta nodaļā.

Preču atlikumiem ir informatīvs raksturs, to atjaunošana notiek reizi dienā. Ja Jūsu izvēlētā prece nebūs pieejama, mēs piedāvāsim tās aizvietošanu ar līdzīgu preces modeli vai izgatavošanu pēc pasūtījuma.

Ja Jums ir radušās kādas grūtības vai neskaidrības, lūdzu, zvaniet pa tālruni: +371 29437401 darba dienās 9:00-19:00, vai arī rakstiet mums uz e-pastu: info@apatiprofi.lv.
 Paldies, ka izvēlējāties iepirkties pie mums!
Par iegādātajām precēm ir iespējams norēķināties:
  • preču saņemšanas brīdī skaidrā naudā;
  • veicot pārskaitījumu.

Privātpersonām

Norēķinoties par pasūtījumu skaidrā naudā, pie preces saņemšanas Jūs samaksāsiet nepieciešamo naudas summu, pretī saņemot kases čeku. Lūgums sagatavot precīzu naudas summu apmaksai. Norēķinu veids "skaidra nauda" iespējams tikai Rīgā, Brīvības ielā 132.

Izvēloties apmaksu ar pārskaitījumu, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts faktūrrēķins. Preci varēsiet saņemt pēc tam, kad nauda būs ienākusi APATI PROFI kontā. Preces izsniegšanas brīdī Jūs saņemsiet preču pavadzīmi.

Juridiskām personām

Norēķinoties par pasūtījumu skaidrā naudā, pie preces saņemšanas Jūs samaksāsiet nepieciešamo naudas summu, pretī saņemot čeku. Lūgums sagatavot precīzu naudu apmaksai. Norēķinu veids "skaidra nauda" iespējams tikai Rīgā, Brīvības ielā 132.

Veicot apmaksu ar pārskaitījumu, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi vai faksa numuru tiks nosūtīts faktūrrēķins, kas jāapmaksā pirms preces saņemšanas. Lūdzu, pievērsiet uzmanību: pasūtījuma saņēmējam obligāti jāuzrāda uzņēmuma izsniegta pilnvara un personu apliecinošs dokuments. Kopā ar pasūtījumu tiek izsniegta pavadzīme.Ja Jums ir radušās kādas grūtības vai neskaidrības, lūdzu, zvaniet pa tālruni: +371 29437401 darba dienās 10:00-19:00, vai arī rakstiet mums uz e-pastu: info@apatiprofi.lv.  Paldies, ka izvēlējāties iepirkties pie mums!
Preces nosūtīšana tiek nodrošināta ar Latvijas Pasta starpniecību.
Atsevišķi vienojoties, iespējama piegāde arī ar citu piegādātāju starpniecību. Par piegādi jānorēķinās Latvijas Pastā – saņemot preci.  


Piegādes izmaksas par preces svaru:

Sūtījuma svars
Tarifs (Eur) bez PVN (21%)
Līdz 1 kg
2.99 +
No 1 līdz 3 kg
3.54 +
No 3 līdz 5 kg
4.10 +
No 5 līdz 10 kg
5.73 +
No 10 līdz 15 kg
10.26 +
No 15 līdz 20 kg
13.59 +


Papildus maksai par svaru iekasē:
  • Apdrošinātām pasta pakām papildus maksai par svaru iekasē maksu par apdrošināšanu – 2% par katru pilnu vai nepilnu apdrošinājuma summas euro (min.EUR 0,14).
  • • Maksimālā apdrošinājuma summa: EUR 700. kopsummai tiek pieskaitīts PVN – 21%.

Pasūtījumu glabāšana un apstrāde ir organizēta saskaņā ar pasta noteikumiem. Jūsu pasūtījumu pasts uzglabā 30 dienas.

14 dienu laikā pēc preču saņemšanas Jūs varat nelietotu pirkumu apmainīt vai atgriezt, preci nosūtot atpakaļ, vēlams oriģinālajā iepakojumā.

Preces atgriešanas gadījumā, pasta izdevumi netiek atgriezti!  Ja Jums ir radušās kādas grūtības vai neskaidrības, lūdzu, zvaniet pa tālruni: +371 29437401 darba dienās 10:00-19:00, vai arī rakstiet mums uz e-pastu: info@apatiprofi.lv.  Paldies, ka izvēlējāties iepirkties pie mums!  

Atvērt jaunā logā
Turpināt