Apati Profi - Darba apģērbu veikals
Valūta: 
LatvianEnglish
Grozā ir 0 produkts/-i
Darba apģērbi
Akcijas
Darba jaka BP Basic
Darba jaka BP Basic
Cena: 28.50Eur 7.00Eur
|
Ražotāji
Seko mums:
facebook twitter draugiem
Klients

Kā iepirkties?Pirkumu interneta veikalā var veikt jebkurš klients.
Pasūtījuma noformēšanai nepieciešama reģistrācija. Tā dos iespēju Jums autorizēties mūsu sistēmā un viegli pārskatīt visus Jūsu veiktos pasūtījumus.

Lai ātrāk atrastu vajadzīgo, izmantojiet meklēšanas funkciju, ievadot atslēgvārdu vai konkrētu Jūsu interesējošās preces modeli.

Pasūtījumus var veikt:
o    jebkurā diennakts laikā, atlasot preces internetā;

Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no 09:00 līdz 17:30. Veicot pasūtījumu citā laikā, tas tiek apstrādāts nākamajā darba dienā. Pēc pasūtījuma apstrādes, ja būs nepieciešams, ar Jums sazināsies mūsu apatiprofi.lv pārstāvis, lai precizētu nepieciešamo informāciju un apstiprinātu pasūtījumu.

Preču cenas ir norādītas ar pievienotās vērtības nodokli 21%. Cenā nav iekļauta maksa par piegādi. Par piegādi Jums būs jānorēķinās pirms preces izsūtīšanas.

Preču atlikumiem ir informatīvs raksturs, to atjaunošana notiek reizi dienā. Ja Jūsu izvēlētā prece nebūs pieejama, mēs piedāvāsim tās aizvietošanu ar līdzīgu preces modeli vai izgatavošanu pēc pasūtījuma.

Ja Jums ir radušās kādas grūtības vai neskaidrības, lūdzu, zvaniet pa tālruni: +371 26682244 darba dienās 9:00-19:00, vai arī rakstiet mums uz e-pastu: [email protected].
 Paldies, ka izvēlējāties iepirkties pie mums!
Par iegādātajām precēm ir iespējams norēķināties:
  • preču saņemšanas brīdī skaidrā naudā;
  • veicot pārskaitījumu.

Privātpersonām

Norēķinoties par pasūtījumu skaidrā naudā, pie preces saņemšanas Jūs samaksāsiet nepieciešamo naudas summu, pretī saņemot kases čeku. Lūgums sagatavot precīzu naudas summu apmaksai. Norēķinu veids "skaidra nauda" iespējams tikai Rīgā, Brīvības ielā 132.

Izvēloties apmaksu ar pārskaitījumu, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts faktūrrēķins. Preci varēsiet saņemt pēc tam, kad nauda būs ienākusi APATI PROFI kontā. Preces izsniegšanas brīdī Jūs saņemsiet preču pavadzīmi.

Juridiskām personām

Norēķinoties par pasūtījumu skaidrā naudā, pie preces saņemšanas Jūs samaksāsiet nepieciešamo naudas summu, pretī saņemot čeku. Lūgums sagatavot precīzu naudu apmaksai. Norēķinu veids "skaidra nauda" iespējams tikai Rīgā, Brīvības ielā 132.

Veicot apmaksu ar pārskaitījumu, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi vai faksa numuru tiks nosūtīts faktūrrēķins, kas jāapmaksā pirms preces saņemšanas. Lūdzu, pievērsiet uzmanību: pasūtījuma saņēmējam obligāti jāuzrāda uzņēmuma izsniegta pilnvara un personu apliecinošs dokuments. Kopā ar pasūtījumu tiek izsniegta pavadzīme.Ja Jums ir radušās kādas grūtības vai neskaidrības, lūdzu, zvaniet pa tālruni: +371 26682244 darba dienās 10:00-19:00, vai arī rakstiet mums uz e-pastu: [email protected].  Paldies, ka izvēlējāties iepirkties pie mums!

Preču piegāde tiek nodrošināta vairākos veidos - izmantojot Latvijas Pasta starpniecību, Omniva pakomātus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, vai arī ar kurjera palīdzību visā Eiropas Savienības teritorijā, lai preci piegādātu tieši uz jūsu norādīto adresi. Par piegādi jānorēķinās pirms preces izsūtīšanas. Piegādes cenu iekļaujam pavadzīmē.

Latvijas Pasta piegādes izmaksas par preces svaru :

Sūtījuma svars

Tarifs (Eur) ar PVN (21%)

<20 g

3.50 Eur

21 - 100 g

4.00 Eur

101 - 500 g

4.50 Eur

501 - 1000 g

6.20 Eur

1001 - 2000 g

6.70 Eur

>2 kg

Cena atkarīga no masas

 

Piegāde uz Omniva pakomātu Latvijā

Sūtījuma izmērs

Tarifs (Eur) ar PVN (21%)

S izmēra sūtījums (9 cm x 38 cm x 64 cm)

3.50 Eur

M izmēra sūtījums (19 cm x 38 cm x 64 cm)

4.50 Eur

L izmēra sūtījums (39 cm x 38 cm x 64 cm)

5.50 Eur

 

Piegādes laiks 3-7 dienas, atkarībā no rēķina apmaksas laika un preces pieejamības.


Piegādes izmaksas uz pakomātiem Lietuvā un Igaunijā, kā arī kurjera piegāde Latvijā un citās Eiropas Savienības valstīs tiks precizētas pasūtījuma saņemšanas brīdī, ņemot vērā piegādes adreses atrašanās vietu un sūtījuma masu.
Preču atgriešanas nosacījumi


Vēlies atgriezt vai samainīt preci?

Saskaņā ar Latvijas Republikas MK 20.05.2014. noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” Tev ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā pēc preču saņemšanas, neminot iemeslu, atkāpties no līguma un atgriezt interneta veikalā iegādāto. Atkarībā no radušās situācijas, Tev ir tiesības uz naudas atmaksu, preces nomaiņu, un/vai kompensāciju, atbilstoši situācijai.

Veicot preces atgriešanu, lūdzam ņemt vērā, ka prece nedrīkst būt bojāta, lietota un tās izskats nedrīkst būt būtiski mainīts Ja atgriežamā prece atbilst minētajām prasībām, KAILASH SIA veic naudas atmaksu ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc preces atgriešanas formas saņemšanas. Izdevumus par preču atgriešanu sedz pircējs.


Nodrošinām ērtu un ātru preču atgriešanu vai apmaiņu

· Nodrošinām iespēju atgriezt vai arī samainīt iegādātās preces, izmantojot platformu atgriesana.omniva.lv

· Preces atgriešana uz pakomātu Rīgas Sporta Pils dārzu pakomāts, Lielgabalu iela 4, Rīga

· Ja vēlies atgriezt vai samainīt iegādāto preci, vari to izdarīt 14 dienu laikā no pirkuma saņemšanas dienas

· Nauda tiks atmaksāta vēlākais 14 dienu laikā, no atgrieztās preces saņemšanas veikalā


Naudas atmaksas veidi

· Pārskaitījums uz bankas kontu, no kura veikts pirkums

· Apmaiņa pret citu preci


Kas jādara?

1. Aizpildi preču atgriešanas formu platformā atgriesana.omniva.lv ŠEIT

2. Pēc atgriešanas formas aizpildīšanas uz Jūsu norādīto tālruni un e-pastu tiks nosūtīta informācija ar sūtījuma atgriešanas kodu un tālāko.

3. Dodieties uz tuvāko Omniva pakomātu, ekrānā izvēlieties “Sūtīt sūtījumu”à “Sūtījums ar iepriekš sagatavotu adrešu karti”, ievadiet sūtījuma atgriešanas kodu un sekojiet tālākajiem norādījumiem ekrānā.

4. Lūdzam ņemt vērā, ka preci atgriezt ar pakomāta starpniecību iespējams, ja sūtījuma iepakojuma izmērs nav lielāks par 38 x 64 x 39cm un tā max svars nepārsniedz 30kg.


Atvērt jaunā logā
Turpināt